Fellhammer F. A. (činný v 19. století)
Hrad nad řekou, signováno a datováno vpravo dole F. A. Fellhammer 1865, olej/karton, 30 x 36,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |